Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 28 maja 2017
 
MENU GŁÓWNE



Statystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 1 osoba W sumie odwiedziło nas:
2391488 osób

ZESPOŁY CZŁONKOWSKIE

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB  nr OZC-1/21/S (Uchwała nr 95/R/2014) 
świdnicki obwód wyborczy:

1) Daniel Jarząbek – przewodniczący
2) Andrzej Hryciuk
3) Edward Kaspura
4) Robert Kryśpiak
5) Antoni Pobihon
6) Stanisław Stojewski

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB  nr OZC-2/8/S (Uchwała nr 96/R/2014) 
kamiennogórski obwód wyborczy:

1) Adrian Ciejak – przewodniczący
2) Włodzimierz Lewowski
3) Renata Kielar
4) Jan Świrko
5) Maria Sułkowska
6) Grzegorz Stochmal
7) Jerzy Germata
8) Marian Siedziuk
9) Roland Seidel
10) Jan Ochmański

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-3/2/S  (Uchwała nr 97/R/2014)
dzierżoniowski obwód wyborczy:

1) Zenon Naskręt – przewodniczący
2) Ryszard Borek
3) Marcin Olczyk
4) Andrzej Bobiński

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-4/9/S  (Uchwała nr 98/R/2014)

kłodzki obwód wyborczy:
1) Zbigniew Wnęk - przewodniczący
2) Ryszard Babik
3) Władysław Juchniewicz
4) Kamila Pankiewicz-Krawiec
5) Bernard Maksym Michalski

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-5/7/S  (Uchwała nr 14/R/2015)
jeleniogórski - grodzki obwód wyborczy:

1)  Andrzej Zawadzki - przewodniczący
2)  Renata Musialik
3)  Mirosław Mickiewicz
4)  Danuta Duch-Mackaniec

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-6/6/S  (Uchwała nr 15/R/2015)
jeleniogórski obwód wyborczy:

1)  Maria Patejuk - Stenzel - przewodniczący
2)  Jerzy Baliński
3)  Anna Wolska

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-7/17/S  (Uchwała nr 32/R/2015)
oławski obwód wyborczy:

1)  Tadeusz Kowalski - przewodniczący
2)  Mruk Andrzej
3)  Potoczny Ryszard

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-8/24/S  (Uchwała nr 83/R/2015)
wałbrzyski-grodzki obwód wyborczy:

1)  Janusz Kuc - przewodniczący
2)  Anna Ficner
3)  Zbigniew Faściszewski

4) Daniela Kozmowska

5) Jerzy Kristen

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-9/3/S  (Uchwała nr 84/R/2015)
głogowski obwód wyborczy:

1)  Grzegorz Biela - przewodniczący
2)  Anna Bronakowska
3)  Lucjan Miara
4)  Andrzej Nalepka

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-10/33/S  (Uchwała nr 130/R/2015)
zgorzelecki obwód wyborczy:

1)  Zławomir Detko - przewodniczący
2)  Janusz Darłak
3)  Zbigniew Jankowski
4)  Jolanta Świątkowska

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-11/32/S  (Uchwała nr 131/R/2015)
ząbkowicki obwód wyborczy:

1)  Dariusz Miernik - przewodniczący
2)  Bogusław Krupiński
3)  Mariola Ślusarek-Furgalska

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB  nr OZC-12/26/S (Uchwała nr 153/R/2015) 
wrocławski obwód wyborczy:

1) Ryszard Rotter – przewodniczący
2) Jakub Pisarek
3) Roma Rybiańska
4) Andrzej Thulie
5) Jan Witka
6) Rafał Zarzycki
7) Jan Lech Zioberski
8) Stanisław Żygadło

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB  nr OZC-13/22/S (Uchwała nr 184/R/2015) 
trzebnicki obwód wyborczy:

1) Kazimierz Stanisławczyk – przewodniczący
2) Wiesława Grzelka-Zimmermann - zastępca przewodniczącego
3) Stanisław Jednoróg
4) Marcin Łasica
5) Dariusz Miziniak
6) Adam Ozimina
7) Roman Rabiak
8) Krzysztof Sokołowski

9) Małgorzata Stanisławczyk

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-14/16/S  (Uchwała nr 185/R/2015)
oleśnicki obwód wyborczy:

1) Leszek Nawrot – przewodniczący
2) Marek Bachry
3) Janusz Superson

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-15/9/S  (Uchwała nr 186/R/2015)
wałbrzyski obwód wyborczy:

1) Artur Orliński – przewodniczący
2) Piotr Bryk
3) Stanisław Królczyk

 

Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB nr OZC-16/13/S  (Uchwała nr 73/R/2016)
lubiński obwód wyborczy:

1)  Tomasz Kołodziejczyk - przewodniczący
2)  Krzysztof Bortnowski
3)  Grażyna Kaczyńska

4) Piotr Kosatka

5) Adam Wałęga

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA